Published On: 17 Prill, 2016

Me kë është në lidhje e bukura Luana Vjollca?!

 

Vajza jashtëzakoshit shumë e njohur nga Shqipëria, duket se ka gjetur dashurinë në Kosovë. Ende asgjë nuk është e konfirmuar, por Luana Vjollca është parë përkrah Arijon Shasivarit, djalit të komandant Shasivarit, i njohur ky për thyerjen e kufirit me luftë në Pashtrik dhe pa viktima shqiptare, disa muaj para thyerjes së kufirit në Koshare, në vitin 1999.

Sa i përket dyshimeve të hedhura, se nëse ai është i dashuri i ri Luana Vjollcës motra e së cilës, Marina tashmë është bërë e njohur për lidhjen e një dashurie të madhe në Kosovë me këngëtarin Getoar Selimi, Arjoni e ka mohuar këtë gjë, duke theksuar se bëhet fjalë për një shoqëri të re, që shpjegon edhe momentin e bërjes së fotove. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ta-mbrojme-at-nikolla-markun-nga-shovenet-grek-te-janullatosit/

http://www.shqiptari.eu/keto-jane-shtepite-dhe-tokat-e-ramush-haradinajt-video/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...