Published On: 1 Prill, 2016

Me dashuri nga Praga

Reperi i njohur kosovar, Geti dhe prezantuesja seksi shqiptare, Marin Vjolla duken më të dashuruar se kurrë, raporton Gazeta Blic.

Ata kanë postuar një fotografi në Instagram, ku duken mëse të lumtur.

“Me dashuri nga Praga”, ka shkruar Geti në fotografinë e postuar me Marinën./ Gazeta Blic

Untitled

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...