Published On: 13 Janar, 2016
Bota |

Më 23 mars 2016, Roma nën sulme terroriste?!

  • Një profeci e quajtur “Madonna di Anguera” parashikon që Roma do të tronditet më 23mars 2016 nga ana e sulmeve terroriste.

Profecia thotë se “Armiqtë do të marshojnë në 23 Mars 2016 me zemërim dhe fuqi drejt tempullit të shenjtë. Aty do të ketë shkatërrim. Kisha do të qajë dhe do të vajtojë”.

Maddona e Angueras në Brazil, jep prej vitesh mesazhe të fuqishme për njerëzimin.

Kjo lloj profecie u bë publike në televizionin italian “Italia Uno” /Albeu.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...