Published On: 23 Gusht, 2017

McGregor përleshet me ish boksierin amerikan në Las Vegas (Video)

  • Conor McGregor është përleshur me ish boksierin amerikan, Paulie Malignaggi

Conor McGregor ka pasur një moment të keq derisa po vizitonte palestrën T-Mobile Arena, ku do të  zhvillohet dueli i 26 gushtit ndaj amerikanit, Floyd Mayweather.

Irlandezit në rrugë i ka dalë ish shokun e sparingut, Paulie Malignaggi, me të cilin është fjalosur. Madje, të dy kanë dashur të përleshen, por këtë nuk e ka lejuar sigurimi.

Malignaggi, i cili ka bërë sparing me McGregorin në të kaluarën,  ka qenë boksier profesionist, derisa tani është analist dhe komentator i boksit. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...