Published On: 20 Prill, 2016

MC kresha i jep lamtumirën e fundit fancit të tij (Video)

Ditë më parë reperi Kreshnik Fazili, ndryshe i njohur si MC Kresha, ishte për në vizit tek fanci i tij i cili në atë kohë ishte në gjendje kome, shkaku i goditjes nga tensioni i lartë i energjisë elektrike.

Megjithatë, djaloshi humbi betejën dhe sot iu dha lamtumira e fundit.

I pranishëm në ceremoninë e varrimit të 15 vjeçarit, ishte edhe MC Kresha i cili dukej shumë i prekur nga ngjarja.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...