Published On: 18 Janar, 2016

“Mc Donald’s, donator i SHIK-ut” dhe “Chuck Norrisi, donator i SHIK-ut” grafitet e reja në Prishtinë

  • Persona të paidentifikuar po vazhdojnë të vizatojnë grafite nëpër rrugët e Prishtinës.

Sot në rrugën “Rexhep Luci” dhe “Qamil Hoxha” janë parë grafite kushtuar kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili ishte shef i SHIK-ut.

“Mc Donald’s, donator i SHIK-ut” dhe “Chuck Norrisi, donator i SHIK-ut”, janë dy grafitet ironizuese që sot janë parë sot në Prishtinë. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...