Published On: 13 Qershor, 2016

Mbytet me thikë një person në Hajvali, vdes në spital

Një mashkull nga Prishtina ka marrë plagë vdekjeprurëse me thikë në mbrëmjen e së hënës.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur për Gazetën Express se ka pranuar një informacion rreth orës 19 për therjen e një personi me armë të ftohtë – thikë në fshatin Hajvali të Prishtinës.

Pak minuta më pas, policia është informuar se personi i plagosur ka ndërruar jetë në Qendrën Emergjente të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Lidhur me rastin, policia ka arrestuar 1 person, ka thënë zëdhënësja e policisë, Florije Ahmeti, për Gazetën Express.

Policia nuk ka mundur të japë detaje se si ka ndodhur incidenti, dhe as të zbulojë identitetin e viktimës apo të të arrestuarit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...