Published On: 26 Qershor, 2016

Mbush ujë nudo në mes të Durrësit, gruaja nuk pyet për komshinjtë (Foto/Video)

Një vajzë është filmuar sot në Durrës, pranë lagjes 18, duke mbushur ujë nudo. Ngjarja ka ndodhur në mes të ditës.

Vajza ndoshta për shkak të vapës, nuk  e ka vrarë mendjen fare, por ka dale të mbushë ujë komplet nudo nga pjesa e poshtme, shkruan Jeta Osh Qef.

Sipas dëshmitareve, përballe vajzës ka disa pallate, dhe ajo është në dijeni se shumë persona mund t’i shohin veprimet e saj. Nuk është e qartë arsyeja e këtij veprimi nga ana e saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...