Published On: 6 Janar, 2016

Mbulohet Agnesa Vuthaj dhe viziton xhaminë (FOTO)

Agensa Vuthaj është mbuluar, për vizitën në xhaminë e bukur në Abu Dhabi.

Agnesa Vuthaj është në vizitë në Abu Dhabi dhe ajo ka vendosur që të vizitojë xhaminë e madhe në këtë vend.

Agensa në fotografitë e postuara ka treguar se ajo ka gjetur paqen në këtë vend të bukur, transmeton lajmi.net.

Madje, njëra nga fotot është bërë nga një djalë 7 vjeçar, ku bukuroshja nga Kosova shihet e mbuluar duke shikuar pamjen e xhamisë së bukur.

 

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...