Published On: 16 Shkurt, 2016

Mbrojtësi i Milanit në radarin e Barcës

  • Barcelona raportohet se është interesuar për të transferuar qendërmbrojtësin e Milanit, Alessio Romagnoli, në Camp Nou në fund të sezonit.

Italiani 21-vjeçar kaloi te Milani verën e kaluar duke nënshkruar kontratë pesëvjeçare dhe deri tani ka shkëlqyer në 26 paraqitjet për ekipin milanez.

Sipas “Fichajes”, Barça ka vëzhguar mbrojtësin në fitoren 2 me 1 ndaj Genoas dhe synon ta transferojë gjatë verës.

Romagnoli ka 11 paraqitje për Italinë U-21.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...