Published On: 17 Shkurt, 2016

Mbretëresha Elizabet II uron Jahjagën

Mbretëresha Elizabeth II e Mbretërisë së Bashkuar e ka uruar Presidenten Jahjaga me rastin e përvjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës.

“Është kënaqësi e madhe t’i dërgoj Shkëlqesisë Suaj urimet e mia me rastin e festimit të Ditës tuaj kombëtare, bashkë me dëshirat më të mira për fat dhe lumturi popullit të Kosovës në të ardhmen,” thuhet në urimin e Mbretëreshës Elizabeth.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...