Published On: 23 Shkurt, 2016

Mblidhen shumë njerëz para Kuvendit, shtohet numri i policëve

Para ndërtesës së Kuvendit të Kosovës janë mbledhur shumë njerëz të cilët po presin që të fillojë protesta e partive opozitare.

Tri partitë AAK, Nisma dhe Vetëvendosja për në orën 14 kanë paralajmëruar vendosjen e tendave në sheshin “Ibrahim Rugova” dhe “Skënderbeu” duke paralajmëruar se ditë e natë do të qëndrojnë në këto tenda.

Derisa pritet që dikush nga organizatorët të flasë për media, forca të mëdha të Policisë e kanë rrethuar ndërtesën e Kuvendit të Kosovës./KosovaPress

policia-vv

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...