Published On: 29 Korrik, 2016

Mbi 800 shqiptarë u dëbuan nga Gjermania gjatë qershorit

Rreth 820 shtetas nga Shqipëria u dëbuan nga shteti gjerman gjatë muajit qershor.

Ambasada gjermane në Tiranë bëri me dije të dhënat mujore të fluturimet të avionëve dhe personave të kthyer në drejtim të vendit tonë.

Të dhënat:

Në datën 03.06.2016 – rreth 103
Në datën 07.06.2016 – rreth 9
Në datën 08./09. 06.2016 – rreth 138
Në datën 10.06.2016 – rreth 46
N ë datën 14.06.2016 – rreth 107
Në datën 15.06.2016 – rreth 80
Në datën 16./19./20./21.06.2016 – rreth 80
Në datën 22.06.2016 – rreth 75
Në datën 24./26./27.06.2016 – rreth 65
Në datën 29.06.2016 – rreth 94
Në datën 29.06.2016 – rreth 23

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...