Published On: 24 Prill, 2017

Mbi 60 milion Euro, kjo është vlera e veturave brenda një foto të vetme [FOTO / VIDEO]

Kaq shumë super vetura në një foto të vetme nuk janë parë deri tani.

Në një takim të pronarëve të super veturave në Britani të Madhe është bërë një foto me të gjitha veturat pjesëmarrëse ku vlera e tyre kalonte shumën 60 milion Euro, transmeton Express. Pjesëmarrëse në këtë takim ishin 210 vetura si Bugatti Chiron, disa Veyron, McLaren P1, Ferrari F40, F50, Enzo dhe shumë të tjera.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...