Published On: 15 Janar, 2016

Mbi 150 dëshmitarë të mbrojtues kundër “familjes”

Mbi 150 dëshmitarë të mbrojtur kanë deponuar dëshmitë e tyre kundër siç thuhet kundër kryeministrit në ikje, Nikolla Gruevski, ish-shefit të shërbimit sekret Sasho Mijallkov dhe bashkëpunëtorëve të tyre të ngushtë.

Kjo bëhet e ditur në storjen e numrit të sotëm të revistës “Fokus”.

Revista me titullin “Mbi 150 dëshmitarë të mbrojtur do të rrënojnë ‘Rilindjen’, shkruan se po rritet numri i dëshmitarëve të mbrojtur siç shkruhet kundër familjes, transmeton INA.

Sipas informacioneve, vetëm për një rast në Prokurorinë Speciale kanë mbërritur ankesat apo janë deponuar dëshmi nga mbi 150 dëshmitarë të mbrojtur. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...