Published On: 4 Prill, 2016

Mbështeteni Smajl Hukajn, po formon parti për Sanxhakun!

 

Ftesë:
Smajl Hukajn është lider i shqiptarëve të Sanxhakut i cili ka marrë iniciativë që ta formoj një parti shqiptare atje.
Ju lutem i dërgoni ftesa për miqësi në fb se ka nevojë për mbështetjen tonë.
Lus portalet që ta ndihmojnë dhe përkrahin punën e tij.
Ju faleminderit shumë!
Postim i marrur nga Sali Rexhaj

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/o-ramush-familja-osaj-po-e-pret-rrefimin-tend-per-rexhen-e-vrare/

http://www.shqiptari.eu/tmerruese-rreth-300-ushtare-italiane-qe-sherbyen-ne-kosove-vdiqen-nga-sindromi-i-ballkanit-18-prill-2016/

http://www.shqiptari.eu/cartet-milaim-zeka-nje-psikopat-nje-njeri-i-semur-mental-ka-kapur-gazeten-kosova-sot/

 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. Sul thotë:

  Ju pershendes te jesh me zemer te malle ski shka frigohesh ni e keqe qe po ndoll sod po merr vesh bota vetum pun pa frik puno mos ta nin

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)
 2. Dritan Permeti thotë:

  JEPI SHQIPE… perpara

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 3. Elez Hajdari thotë:

  Ki mbeshtetjen Time dhe te gjithë familjes sime, vazhdo punen Suksese

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 4. hajri ajazaj thotë:

  Respekt vetem punoni

  Përgjigjiuni
  Pelqej(7) Nuk Pelqej(3)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...