Published On: 28 Shkurt, 2016

Mbesa e Kolonelit: Bac e sollën në krye të shtetit ata që të vranë pas shpine! Bac kjo ishte vrasja më e rëndë

Mbesa e kolonel Ahmet Krasniqit, Arta Krasniqi ka reaguar duke thënë se ndihet e turpëruar, sidomos nga votimi i Hashim Thaçit president i vendit nga deputetët e LDK-së.
Ja postimi i Arta Krasniqit, mbesës së kolonel Krasniqit në Facebook.
Bac …. Desha të të them diçka, por se di se si të filloj, por ndihem e turpëruar ….
Bac, Sot e ban m**
Bac ata që të vranë dhe këta që të qan dje, dhe sot me gjithe vullnetin dhe me gjithë dëshiren e tyre sollën ata që të vranë pas shpine në krye të shtetit, po po në krye të shtetit Bac … i dhuruan edhe Lule, u kapën dhe u përqafuan.
******
Bac të vranë shumë herë, por ky është më i rëndi, se të erdhi nga ata që kurrë nuk e prite….
********
E di që edhe ti si ne nuk ke rahati, je i thyer dhe rrutullohesh në varrin tënd, nuk pushon i qetë dhe je i dëshpëruar, qan si ne …… më vjen keq Bac, Bac më vjen keq që ne besuam shumë në “shokt” e tu, ata që na premtuan zbardhjen e vrasjeve edhe i votuam, po po i votuam ne Bac, kurse ata sot shkelën mbi gjakun tuaj dhe shumë të tjerëve, Bac…
Na fal, të lutem na fal Bac

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...