Published On: 12 Shkurt, 2016

Mavraj rrezikon stolin

  • Mbrojtësi i Kolnit, Mërgim Mavraj është vënë sërish në dyshim për ndeshjen e radhës.

Edhe pse në dy ndeshjet e zhvilluara ka dhënë siguri për prapavijën e Kolnit, trajneri Peter Stoger e ka rikthyer edhe një herë në dyshim faktin se ai do të jetë apo jo nga minuta e parë në takimin e fundjavës.

E gjithë kjo pas rikthimit të kapitenit të skuadrës, Matias Lehman që me shumë gjasë pritet të rikthehet në formacion në mbrojtje.

“Me siguri që do të rikthehet titullar, edhe pse gara në këtë rol është shumë e fortë”, ka deklaruar trajneri i pyetur për kapitenin.

“Ekspres.de” ka vendosur shqiptarin në dyshim, ndërkohë që nuk është habi që Mavraj të lërë në stol dy mbrojtësit e tjerë dhe të jetë në fushë përkrah kapitenit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...