Published On: 20 Qershor, 2016

Mavraj ndërprenë intervistën e Canës (Foto)

Lorik Cana, Mërgim Mavraj dhe Arlind Ajeti kanë dhuruar spektakël në intervistat pas ndeshjes.

Fillimisht, kapiteni gjakovar ndërpreu intervistën e llapjanit Arlind Ajeti, duke e përqafuar atë.

 Kur mori mikrofonin për të folur, intervista e Canës u ndërpre nga Mërgim Mavraj, përcjellë Lajmi.net.

Një atmosferë e jashtëzakonshme te djemtë kuqezi pas ndeshjes.
13460892_10209616039420470_924360800_o

13460892_10209616039420470_924360800_o-780x439

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...