Published On: 13 Qershor, 2016

Mavraj e merr një super-lajm para ndeshjes me Francën

Mërgim Mavraj do të rinovojë me skuadrën gjermane të Koln pas mbarimit të “Euro 2016”.
Lajmi bëhet publik nga prestigjozja gjermane Bild. Mbrojtësia është kthyer në një pikë referimi në ekipin kombëtar, por tashmë ai ka marrë edhe vlerësimet e drejtuesve të Koln që e konsiderojnë të rëndësishëm për projektin e të ardhmes dhe do t’i ofrojnë zgjatjen e bashkëpunimit.

30 vjeçari ka kontratë deri në vitin 2017 dhe pritet që ta pranojë rinovimin e kontratës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...