Published On: 18 Mars, 2016

Matoshi: VV-ja spiunon e kërcënon opinionistat!

Analisti, Halil Matoshi, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se VV-ja po spiunon e po kërcënon opinionistat. 

Ai i bënë më dije Kurtit dhe Ymerit t’i ndalojnë spiunët e tyre në Facebook, që po kërcënojnë qytetarët.

Matoshi u drejtohet udhëheqësve të VV-së se ai nuk punon në organet e zbatimit të ligjit, për ta bërë bashkëfajtor me Policinë kosovare për deportimin e Boiken Abazit.

Lexoni statusin e plotë të Matoshit në Facebook:

“VV-ja spiunon e kercenon opinionistat!

Ne dije per Albin Kurtin dhe Visar Ymerin: Ndaloni spunet tuaj ne FB, qe hallakatin shkrime e profile dhe qe kercenojne qytetaret;

Tregojuni aktivistave tuej qe aq dendun po e perdorin cilesoron ‘fashist’ dhe ‘fasizem’ qe ata vet po perdorin metoda dhe gjuhe fashiste;

Kjo asht thirrje per “goditje” dhe linc publik, zoterinj!

Tregojuni atyne fanatikeve te verbuem nga ideologjia se Halil Matoshi nuk punon ne organet e zbatimit te ligjit, per me e ba bashkefajtor me policine kosovare per deportimin e Boiken Abazit!”, shkruan ai.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Antikomunisti thotë:

    Vvetqenefosja eshte parti komuniste , e sponzoruar prej Rusise 1000000000%, sepse shum antar te kesaj partie komuniste lavdojne putinin dhengjithmone shprehin urrejtje nda USA. komunizmi eshte 1 milin here me i rrezikshem se fashizmi. Per komunistin qdo njeri eshte gashist nese nuk eshte komunist

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...