Published On: 17 Gusht, 2016

Matoshi: Biden i ka adresuar Qeverisë së vendit kritikën më të rëndë ndonjëherë

Njohësi i çështjeve politike, Halil Matoshi, për Gazetën Blic ka komentuar fjalimin e zëvendës presidentit amerikan, Joe Biden.

Matoshi tha se Biden ia ka adresuar Qeverisë së vendit kritikën më të rënd që i ka bërë dikush ndonjëherë duke ju thënë se mund të ecni përpara vetëm nëse e luftoni krimin dhe korrupsioni, transmeton Gazeta Blic.

“Nënkryetari Joe Biden ia ka adresuar Qeverisë së vendit, kastës aktuale politike kritikën ma të rënd që dikush ia ka bë ndonjëherë: “Mund te ecni përpara vetëm nëse e luftoni pandëshkueshmërinë, krimin dhe korrupsionin. Nuk ka rrugë tjetër për Kosovën.” Dihet kush e ka instaluar në Kosovë kulturën e mosndëshkimit dhe dihet kush vazhdon të jetë i pandëshkueshëm. No Comment” tha Matoshi, përcjell Gazeta Blic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...