Published On: 19 Shtator, 2016

Maskat me armë grabisin rreth 500 euro

Dy persona të me maska dhe të armatosur kanë hyrë në një pompë të derivateve në fshatin Gjurkovc të Shtimes, ku nën kërcënimin e armës kanë arritur që nga dy punëtorë të grabisin rreth 500 euro, duke u larguar në drejtim të panjohur.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe gjatë hetimit kanë konfiskuar një veturë e cila dyshohet të jetë e përfshirë në rast. Njësitet policore janë duke hetuar rastin

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...