Published On: 17 Gusht, 2017

Masakrohet kosovari në Mynih, e qëllojnë 15 herë me thikë dhe e lënë në rrugë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qendër të qytetit të Mynihut në Gjermani rreth orës 22:00 të mbrëmjes së djeshme.

Një 25-vjeçar shqiptar nga Gjilani është sulmuar me thika nga katër persona dhe më pas është lënë i shtrirë në tokë.

Lajmin e konfirmuan për JOQ.al, miq të 25-vjeçarit, të cilët thanë se ai njihej me emrin “Cani” dhe se është martuar me një gjermane me të cilën ka dhe një fëmijë.

Gjendja e tij nuk dihet ende, por raportuesit thonë se ai mund të ketë marrë mbi 15 të çara me thikë dhe vetëm një mrekulli mund ta ketë shpëtuar.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...