Published On: 4 Shkurt, 2016

Masakra në Elbasan, 3 milionë lekë për atë që jep informacion mbi autorët

Policia e Shtetit ka ofruar 3 milionë lekë për atë që jep informacion për kapjen e autorëve të masakrës në Elbasan, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe u plagosën 8 të tjerë në një lokal.

Në një njoftim, Policia e Shtetit njofton se, kërkon bashkëpunim me komunitetin për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

“Policia e Shtetit është angazhuar maksimalisht me të gjitha kapacitetet e saj, duke angazhuar specialistët dhe ekspertët më të mirë për të zbardhur ngjarjen e ndodhur në mbrëmjen e datës 03.02.2016, në një lokal në Krastë të Elbasanit.

Në këtë kontekst Policia e Shtetit kërkon bashkëpunimin e komunitetit për të bërë të mundur zbardhjen sa më të shpejtë të kësaj ngjarje të rëndë kriminale.

Policia e Shtetit vë në dispozicion 3.000.000 ( tre milionë ) lekë të rinj për çdo informacion të vlefshëm që çon në zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve. Sigurojmë anonimatin për çdo shtetas që do japë informacion të saktë në numrat e celularit 0694100353 dhe ne numrin pa pagesë 129″.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...