Published On: 26 Maj, 2016
Bota |

Masakër në koncertin e reperit amerikan: Një i vdekur dhe tre të plagosur! (Video)

Një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën gjatë të shtënave në një koncert të New Yorkut.

Rreth orës 22:00 sipas kohës sonë lokale, në “Union Square” të qytetit më të madh amerikan janë dëgjuar të shtëna në koncertin e reperit amerikan T.I.

Një person (36), identiteti i të cilit nuk u bë i ditur u vra gjatë sulmit, ndërsa një 34-vjeçar është në gjendje kritike, kurse një burrë (33) u plagos në stomak dhe një grua (26) u qëllua në këmbë, ka njoftuar policia e shtetit të New Yorkut, transmeton Telegrafi.

Mediat amerikane kanë raportuar se të shtënat kanë ndodhur “pas një grindjeje pas përfundimit të koncertit.

Në kohën e vrasjes dhe plagosjes në sallën e koncertit kanë qenë më shumë se njëmijë persona.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...