Published On: 17 Maj, 2016

Masa të shtuara sigurie në shesh, shkak marshi kundër homofobisë (Foto)

Marshi i paralajmuar për LGBT, ka ngritur në këmbë shumë policë të cilët janë duke e vazhguar gjendjen, shkruan Gazeta Express.

Me rastin e ditës ndërkombëtare të LGBT, është paralajmuar një marshe kundër homofobisë, transfobisë dhe bifobisë.

Policët shihen në çdo vend të shesheve të kryeqytetit.

Gazeta Express ju sjell fotot.

 

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...