Published On: 9 Tetor, 2016

Martesa e Princ Lekës II me Elian në syrin e mediave ndërkombëtare (Foto)

Mediat ndërkombëtare kanë përcjellë dje lajmin e martesës së pretendentit për fronin mbretëror, Princ Lekës II me aktoren Elia Zaharia.

Dasma që pati mbi 800 të ftuar nga oborret mbretërore të Evropës tërhoqi vëmendjen për klasin dhe finesën e saj si dhe zbatimin e përpiktë të protokollit të familjes mbretërore.

Ja disa nga fotot e publikuara nga mediat e huaja:

246
3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...