Published On: 18 Maj, 2017

Marrëveshja me opozitën, Rama: Përfunduam me BIGmac

Pas mbledhjes së PS në selinë rozë, ka reaguar për herë të parë kryeministri Edi Rama.

I pyetur nga gazetarët si u prit nga anëtarët e PS marrëveshja me opozita, Kryeministri Edi Rama tha: E filluam me McAllister + dhe e mbaruam me BIGmac.

Për ata që nuk e dinë, BIGmac është hamburger i McConald’s

Pra, Kryeministri Edi Rama nënkuptoi se kjo marrëveshje u fry akoma më shumë, megjithëse në fund e pranoi dhe ra dakord me kreun e demokratëve Lulzim Basha. /SYRI.net/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...