Published On: 4 Tetor, 2016

Markerët për thonj (Video)

Kjo shpikje “çupëlinave të mëdha” do të duhej t’ua lehtësonte qitjen e llakut në thonj…

Para pak kohësh është prezantuar llaku për thonj në formë spreji, i cili gjoja qitet për vetëm 20 sekonda. Tani brendi i llakut për thonj Ciate London ka prodhuar “mani marker”, përkatësisht markerët të mbushur me llak për thonj, në mënyrë që damave t’ua lehtësojë rregullimin e thonjve.

E gjitha që është e nevojshme është që markeri “të tundet” para përdorimit, pastaj të shtypet në majë (sikur shtrydhni diçka nga tubi) dhe qitet në thonj, transmeton Telegrafi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...