Published On: 5 Gusht, 2017

Marinsi amerikan nuk di të ndalet, ja cilën këngë shqiptare këndon tani (Video)

Me shumë pak kohë në treg kënga e Gjikos dhe e Nora Istrefit ka rrëmbyer zemrën e të gjithë publikut dhe është kënduar dhe kërcyer nga të gjthë.

Por fansi më i veçantë është një marins amerikan, i cili nuk e ka këngën e parë shqiptare që këndon duke treguar që e adhuron muzikën shqiptare.

Ka qënë vetë Nora ajo që e ka publikuar videon e  Corey Banks duke treguar që ajo po ashtu si e motra nuk i njohin kufinjtë me projektet e tyre./shqiperiaime.al

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...