Published On: 27 Janar, 2016

Marina ia bën letrat Getit (Foto)

  • Reperi kosovar, Getoar Selimi është bërë me nënshtetësi shqiptare, pasi është pajisur me pasaportën e Shqipërisë.

 

Krijuesi i hitit “E nxonme” në vitet e fundit ka jetuar në Shqipëri, derisa është në lidhje me prezantuesen Marina Vjollca.

Ai është shprehur i lumtur që ka marrë pasaportën shqiptare, duke e realizuar një ëndërr të kamotshme.

“Falënderoj Presidentin dhe Republikën e Shqipërisë për këtë pasaportë kaq të bukur me Shqiponjën tonë, që e kam ëndërruar ta kem edhe në pasaportën e Kosovës”, ka shkruar ai në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...