Published On: 12 Janar, 2016

Maradona: Platini dhe Blatter janë hajdutë

Diego Maradona ka sulmuar dy të pezulluarit, presidentin e FIFA Sepp Blatter dhe presidentin e UEFA Michel Platini, duke i etiketuar si “hajdutë”.

Dyshja është pezulluar tetë vjet nga cdo aktivitet i futbollit pas një hetimi për një korrupsion në botën e futbollit.

Maradona është shfaqur në Instagramin e gazetarit Daniel Arcucci të La Nacion me një bluze ku dukej fytyra e të dy presidentëve në një të vetëm dhe me mbishkrimin dy hajdutë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...