Published On: 6 Prill, 2016

Maqedonia, shteti ku ngjallen të vdekurit!

Maqedonia është vend i cudirave dhe paradokseve. Në këtë shtetë, në zgjedhjet e kaluara parlamentare dhe lokale kanë ‘votuar’ edhe të vdekurit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...