Published On: 12 Gusht, 2017

Maqedonia – Kosova, ky është rezultati pas pjesës së parë

  • Kosova ka shkuar në pushim me epërsinë e një pike, pasi është duke e mposhtur Maqedoninë 41:40.

Ka përfunduar pjesa e parë mes Kosovës dhe Maqedonisë ku janë duke triumfuar “Dardanët” me rezultat të ngushtë 41:40, shkruan Gazeta Express.

“Dardanët” kanë arritur ta mposhtin 22:19 Maqedoninë në çerekun e parë, derisa pas çerekut të dytë, rezultati është 41:40. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...