Published On: 27 Maj, 2016

Maqedoni – Vikend i nxehtë dhe me diell, temperatura deri 34 gradë

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla të pjesshme, me erë të lehtë nga veriu.

Temperatura maksimale sot do të jenë në Shkup 27 gradë Celsius, Mavrovë 20, Ohër 23, Manastir 25, Dojran 29.

Edhe në tri ditët në vijim do të jetë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë. Nesër temperaturat do të sillen prej 25 deri 32 gardë, të dielën prej 26 deri 33, ndërsa të hënën prej 27 deri në 34 gradë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...