Published On: 20 Prill, 2016

Maqedonasi përdhunon vajzën shqiptare

Një i ri nga Manastiri do të përgjigjet penalisht për veprën “përdhunim”, transmeton TetovaSot.

Bëhet fjalë për 22 vjeçarin G.A. i cili me 5 prill në eterin e fshatit Musinci në komunën Mogila, në orën 14 ka përdorur forcën fizike dhe ka dhunuar vajzën 29 vjeçare nga Shqipëria.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...