Published On: 10 Maj, 2016

Maqedonasi kap nusen në tualet duke e tradhëtuar ditën e dasmës

Ndodh edhe kjo, dhëndri rastësisht shkon në tualet dhe për fat të keq aty i njeh këpucët e gruas së tij ku më pas me forcë e hap derën dhe sheh se nusja e tij është duke bërë seks me kumbarin e tij.

Dhëndri nuk e duroi turpin dhe menjëherë vrapoi tek salla ku ju tha mysafirëve se dasma u ndërpre dhe se nusja e re është duke e tradhtuar që nga dita e parë.

Nuk bëhen të ditur detajet e personave në fjalë por as edhe emri i hotelit në të cilin ishte e organizuar dasma.

Për portalin maqedonas “magiçni svadbi” Slavica J., si mysafire e tregon rastin në detaje, vlen të theksohet se dhëndri dhe nusja kanë qenë të nacionalitetit maqedonas.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...