Published On: 13 Gusht, 2017

Manchester United – West Ham, formacionet (Foto)

Manchester United dhe West Ham do të përballen sot nga ora 17:00 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Jose Mourinho ka vendosur që përforcimin e ri: Victor Lindelöf ta lërë në bankën rezervë.

Kurse, nga minuta e parë do të inkuadroj dy blerjet tjera të reja: Romelu Lukakun dhe Nemanja Maticin. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...