Published On: 21 Korrik, 2016

Manchester United kërkon Bonuccin (Foto)

Jose Mourinho, përveç Paul Pogbas, po kërkon edhe transferimin e Leonardo Bonuccit nga Juventusi

Drejtuesit e Manchester United janë në bisedime me udhëheqësit e Juventusit për Paul Pogban tash e disa ditë.

Gjatë këtyre bisedimeve, në skenë ka dal edhe emri i mbrojtësit italian, Leonardo Bonucci, raporton ESPN.

Jose Mourinho po synon ta forcoj mbrojtjen gjatë kësaj vere, dhe Bonucci është lojtari ideal për portugezin. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...