Published On: 25 Shtator, 2016

Manchester City nuk lëshon pe (VIDEO)

Manchester City ka fituar përseri, kësaj radhe “qytetarët” kanë mposhtur skuadrën e Swanses 1-3.

Golat për liderin e Premierligës angleze i shënuan, Dy herë Aguero dhe njëherë shenoi anglezi Sterling.

Manchester City deri me tani ka zhvilluar 6 dhe i ka fituar të gjitha duke grumbulluar 18 pikë./Gazetablic.com

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...