Published On: 26 Prill, 2017

Manchester City – Manchester United, formacionet (Foto)

Manchester City dhe Manchester United do të përballen nesër në Etihad, nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së 34-të të Premierligës.

Këto janë formacionet e mundshme të të dy skuadrave të publikuara nga Goal.com, përcjelle Express.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...