Published On: 2 Tetor, 2016

‘Manaj nuk është Higuain’

Massimo Oddo ka thënë se Rey Manaj nuk mund t’i zgjidhë ndeshjet i vetëm sikurse Gonzalo Higuain.

Trajneri i Pescaras, Massimi Oddo ka lavdëruar sulmuesin e Kombëtares shqiptare, pavarësisht humbjes 2:0 nga Chievo.

Por, ai tha se, Manaj nuk është Goznalo Higuain dhe nuk mund t’i fitojë ndeshjet i vetëm.

“Manaj është një lojtar me të ardhme të sigurt. Nuk është Higuain që i zgjidh i vetëm ndeshjet, por duhet të mbështetet nga e gjithë skuadra. Është një futbollist që nuk mund të luajë në thellësi kundër një ekipi si Chievo, që është mësuar ta mbajë kundërshtarin larg”, tha Oddo. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...