Published On: 27 Janar, 2016

Manaj largohet nga Interi

  • Rey Manaj do të largohet nga Interi dhe këtë e ka konfirmuar menaxheri i tij, Jimmy Fontana.

Sulmuesi shqiptar pas gjashtë muajve të kaluara te Interi pritet të largohet.

“Së bashku me Interin u vlerësua se rruga më e mirë në shërbim të rritjes së Manajt është huazimi”.

“Frosinone? Kalimi te Frosinone është një mundësi reale dhe e rëndësishme, por ne kemi kërkuar disa ditë kohë për ta vlerësuar me kujdes situatën”, ka thënë menaxheri.

Manaj ishte tubuar edhe nga De Biasi për dy ndeshjet e fundit miqësore

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...