Published On: 5 Korrik, 2016

Manaj largohet nga Interi, por jo nga Serie A (Foto)

Rey Manaj do të largohet nga Inter, por pritet që sërish të qëndrojë në Serie A

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj do të largohet nga Interi gjatë kësaj vere, me shumë skuadra të interesuara për të.

Ai po kërkohet nga skuadra të ndryshme nga Bundesliga dhe La Liga, por sipas lajmeve të fundit, Manaj pritet që edhe edicionin e ardhshëm të qëndrojë në Serie A.

Skuadra më e interesuar për të është Pescara, e cila këtë edicion u promovua në Serie A, aty ku luan edhe shqiptari tjetër Memushaj.

Kujtojmë se Pescara po ashtu po interesohet edhe për mbrojtësin e Kombëtares, Arlind Ajeti. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...