Published On: 31 Gusht, 2016

Manaj e korit Hysajn në PlayStation, shikojeni çfarë i bën (Video)

Grumbullimet e kombëtares shqiptare nuk kalohen vetëm me seriozitet dhe punë, siç jemi mësuar të shohim në stërvitjet e trajnerit Gianni De Biasi.

Gjatë kohës së lirë në hotel, futbollistët argëtohen me njëri-tjetrin në forma nga më të ndryshmet.

Një mënyrë tepër popullore për t’u argëtuar në kohën e lirë është edhe përdorimi i video lojërave (PlayStation). Në një formë të tillë kanë zgjedhur të argëtohen edhe Rey Manaj dhe Elseid Hysaj.

Sulmuesi i Pescaras ka postuar në Instagram një video duke u ndeshur me mbrojtësin e Napolit, dhe kameramani i këtij momenti ka qenë mesfushori i Viktoria Plzen, Ergys Kaçe.

Manaj e ka mposhtur Hysajn në lojë, duke festuar fitoren me britmat: “I duhet një takipirin se u bë me dhimbje koke!”

Ndërsa Hysaj reagon i qetë pas humbjes duke thënë: “Fitove me shans!”, shkruan Panorama Sport.

Në komentet e postimit në Instagram, Ergys Kaçe i jep të drejtë Manajt që thotë se e bëri me dhimbje koke Hysajn.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...