Published On: 6 Korrik, 2017

Man Utd befason tifozët me përforcimin e ri (Foto)

  • Julian Weigl mund t’i bashkohet Manchester Unitedit gjatë kësaj vere

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho po përgatit transferimin e Julian Weigl nga Borussia Dortmund.

Portugezi po e kërkon mesfushorin e klubit gjerman pasi dështoi të transferoj Eric Dier (Tottenham) dhe Nemanja Matic (Chelsea)

Por, 21-vjeçari do të jetë jashtë fushës deri në shtator për shkak të një lëndimi. Kështu, transferimi i Weigl në ‘Old Traffrod’ mund të shtyhet deri në afatin kalimtar të janarit. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...