Published On: 20 Janar, 2016

Maloku: Z. Ambasador O’Connell me zgjedhje të reja s’rrezikohet shteti

Nga Fadil Maloku

Z. AMBASADOR O’CONNELL! ME ZGJEDHJE TE REJA S’RREZIKOHET SHTETI (I MUNGUAR) PO PUSHTETI (SERVIL)! Hezitimi për të mos provuar sërish testin e zgjedhjeve si zgjidhje të ngërçit, s’ka të bëjë aq me “rrezikimin”e shtetit, sa me frikën e shembjes së piramidës së hajdutërisë dhe korrupsionit të “familjarizuar” nëpër institucione!!!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...