Published On: 11 Janar, 2016

Maloku për vrasjet Isës dhe Skenderit: Zbardhni vrasjet e pastroni ndërgjegjen tuaj

Sociologu Fadil Maloku ka reaguar ndaj mos zbardhjes së veprimtarit të çyshtjes kombëtare, Enver Maloku. Ai në një shënim në Facebook ka kërkuar nga kryeministri i vendit Isa Mustafa dhe nga ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni që të merren me zbardhjen e kësaj vrasjeje.

Reagimi i plotë:

APEL PUBLIK: ISA MUSTAFES DHE SKENDER HYSENIT!

1.Zbardhne sa më shpejt vrasjen e Enver Malokut dhe patriotëve tjere..

2.Do te ishte TURP i madhe për LDK-n, nëse s’zbulohen atentatorët e paraluftës, kur kihet parasysh që JU DY, i kini TANI kompetencat e plota ta bëni këtë!

3.Ndryshe, të gjitha insistimet Tueja të mëhershme(sa ishit në opozitë!) për këtë çështje… do të mirren si: jo vetëm fyerje ndaj viktimave, por, edhe si: rrena, mashtrime dhe (madje:edhe hipokrizi!) farsë që Ju shërbyen për t’i “konvertuar” emrat e Tyre në vota…!

BËJENI KËTË DHE PASTRONE NDËRGJEGJEN TUAJ!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...