Published On: 10 Korrik, 2016

Maloku: Kryeministri Mustafa e pranoi – demarkacioni është pazar. Kjo është tmerr

Isa Mustafa, një ditë më parë, tha se demarkacioni me Malin e Zi nuk është çështje shkence por çështje politike.

Por, ish-deputeti Naim Maloku ka thënë se komentet e Kryeministrit konfirmojnë se shënimi i vijës kufitare me malazezët ishte çështje pazari e jo diçka tjetër.

“Dhe me ne fund Kryeministri e pranoi publikisht qe: caktimi i vijes kufitare s’ka te beje me harta, matje apo fakte tjera…PUNE PAZARI ESHTE”, ka shkruar Maloku, transmeton Gazeta Express.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...